log in

Aktualności

Wzmocnienia przed sezonem 2017/2018

Rate this item
(0 votes)

Adrian Kural ma 28 lat występuje na pozycji napastnika. W sezonie 2013/2014 był królem strzelców III ligi w barwach Startu Warlubie (22 gole/30 spotkań).
Były zawodnik II-ligowego Rakowa Częstochowa oraz trzecioligowych - Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, Olimpii Sztum, Sparty Brodnica, Startu Warlubie wzmacnia żuromińską ofensywę.

Na mocy transferu definitywnego Michał Chojnacki został zawodnikiem Wkry Żuromin.
Były gracz Żaka Szreńsk występował w klubie z Żeromskiego w sezonie 2016/2017 na mocy umowy wypożyczenia, a teraz trafi do nas na stałe.
Jest to pierwszy oficjalny transfer Wkry Żuromin w letnim okienku.

Mariusz Rutkowski został nowym zawodnikiem Wkry Żuromin. Na mocy umowy wypożyczenia będzie reprezentował zielono-czerwone barwy w sezonie 2017/2018. Wkra zapewniła sobie również możliwość pierwokupu zawodnika.
Mariusz Rutkowski urodził się 28 października 1995 roku, jest wychowankiem Lecha Rypin i występuje na pozycji napastnika. Reprezentował także barwy Sparty Brodnica, kiedy ta rywalizowała w III lidze.

Przez kolejne pół roku "zielono-czerwone" barwy reprezentował będzie Błażej Dąbrowski.
Wkra Żuromin i Lech Rypin doszły do porozumienia w sprawie dalszego wypożyczenia zawodnika.

Kamil Boniewskim został nowym zawodnikiem Wkry Żuromin. Występuje on na pozycji bocznego pomocnika lub obrońcy. Jego klubem był Kryształ Glinojeck, ale przez ostatnie pół roku przebywał na wypożyczeniu we Wkrze Bieżuń.

Sponsorzy:
Partnerzy:

Bądź z nami na:

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii,

w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zrozumiałem